BrainPad Arcade II – робототехніка і розробка ігор в одній платформі?

Новини

27-28 липня на фестивалі Maker Faire в Детройті (Мічіган. США) компанія GHI Electronics, виробник BrainPad, продемонструвала відвідувачам дуже цікаве рішення (див. фото).

Увагу на фото привернули роботи в основі яких були цікаві плати, одна з яких схожа на BBC Micro:bit з дисплеєм, інша – на BrainPad Arcade, проте в нижній частині можна помітити контакти, як у BBC Micro:bit. Причому, на Arcade, окрім основної групи роз’ємів додано ліворуч і праворуч ще роз’єми.

Трішки згодом, на офіційній сторінці BrainPad у Facebook, з’явився пост з фотографією:

Чи знаєте ви, що нам знадобилося 5 років досліджень та наполегливої ​​праці, щоб принести вам ідеальний BrainPad? Завдяки тисячам викладачів та студентів, які потрапили сюди до нас!

Тобто можемо зробити висновок, що вихід нової плати вже дуже скоро, думаю, восени.

Але цікавіше інше – це сам концепт цієї плати. На ній вдало розмістилися роз’єми BBC Micro:bit плюс ще додаткові по боках. Думаю, що розробники побачили велику кількість різноманітних робототехнічних платформ для BBC Micro:bit і зробили ставку використання вже готових рішень. З іншого боку залишились усі кнопки і великий дисплей, який ми бачили на BrainPad Arcade. Виходить, що нове рішення стає універсальним для вивчення програмування, робототехніки, мікроелектроніки, розробки ігор і ще багато чого.

Також увагу привернула маленька плата на роботі з великим дисплеєм:

Якщо це буде, щось на кшталт BBC Micro:bit і з великим дисплеєм – то я вже дуже цікаво, адже дисплею цій платі гостро не вистачало.

Дуже цікавить, чи додали розробники на плату Bluetooth. На BBC Micro:bit він був, проте на BrainPad Classic його дуже не вистачало.

У багатьох виникне запитання: “А що ж тепер буде з BrainPad Classic?”. BrainPad Classic – це стабільна платформа і, особисто продовжую на ній працювати. Наразі мені її концепція, роз’єми і взагалі ідея дуже подобаються.

Я вважаю, що в арсеналі ці плати повинні бути обидві. Як саме? Ну дивіться:

BrainPad Classic – плата для основ програмування, мейкерства і DIY, основ мікроелектроніки і Open Source робототехніки.

BrainPad Arcade II (:назва умовна – сам придумав:) – плата для основ програмування, GameDev, і модульної робототехніки (можливо, Open Source робототехніки, але треба тестувати).

Поки що, залишається чекати офіційного виходу нового рішення і тестувати!

Далі буде:)

Усі фото люб’язно запозичені з офіційної сторінки BrainPad у Facebook.

Post a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*