Хочете Робототехніку або WEB у школі, але не знаєте з чого розпочати?

Загальне

Ви вчителі-ентузіасти, керівники закладів або активні батьки, що зацікавлені у якості навчання своїх дітей? Ви бажаєте мати Робототехніку або WEB-програмування у себе в навчальному закладі, але не знаєте з чого розпочати? Вас цікавить, які рішення краще обрати для старту і як підготувати вчителів для навчання цьому дітей?

Звертайтесь! Ви отримаєте вичерпні консультації з впровадження освітньої робототехніки та WEB у навчальний процес вашого навчального закладу.

Вам необхідні тренінги з подальшою методичною підтримкою?

У вас є можливість пройти якісні тренінги з Робототехніки та Основ мікроелектроніки і Програмування на базі різноманітних освітніх рішень: BrainPad GHI Electronics (Classic & Arcade – офіціна сертифікація*), Micro:Bit BBC, Arduino, mBot, Robobloq (Qoopers, Qobo), Clementoni Mio Robot, LEGO EDU та інші. Усі тренінги є доступними і зрозумілими!

По WEB-програмуванню до вашої уваги напрямки: HTML+CSS+JavaScript, Bootstrap, JQuery, Google Materialize, NativeScript, CMS WordPress і багато іншого.

Протягом тренінгів ви отримаєте не лише знання, а й поради щодо методики викладання в школі. За потреби можемо разом скласти семестрове або річне планування занять з обраного напрямку та освітнього рішення.

*Тренінги проводить сертифікований тренер. У разі успішного проходження тренінгу вчителям видається сертифікат відповідного рівня.

Виникають запитання – пишіть: vasiljuktolik@gmail.com або #RoboHouston.

Post a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*